Predsjednik Hodometnog saveza Darko Živko otkriva ambiciozne planove: dvostruko više članova, nova dvorana i prvi TV prijenosi.
Predsjednik Hodometnog saveza Darko Živko dao je intervju našoj redakciji u kojem je otkrio planove za 2026. godinu. Na vrhu liste prioriteta je proširenje članstva s trenutnih 2 347 na 5 000 članova do kraja godine.
Živko je također najavio pregovore s HRT-om o prvim televizijskim prijenosima utakmica hodometa. Ukoliko dogovor bude postignut, prvi susret na malim ekranima bio bi polufinale Hrvatskog kupa.
Savez planira i investirati u novu višenamjensku dvoranu koja bi mogla ugostiti veće turnire poput Final Eight završnice. Lokacija još nije odabrana, ali razmatraju se Zagreb, Split i Osijek.