Savez je u Varaždinu službeno otvorio novu podružnicu. U regiji se očekuje formiranje triju klubova do kraja godine.
U petak je u Varaždinu otvorena nova podružnica Hodometnog saveza. Osnivanju su prisustvovali predsjednik Saveza, gradonačelnik Varaždina i predstavnici Varaždinske županije.
Podružnica će pokrivati područje Varaždinske i Međimurske županije. Cilj je do kraja 2026. godine formirati najmanje tri aktivna kluba i pokrenuti prvu regionalnu ligu.
Za voditelja podružnice imenovan je Tomislav Horvat, bivši nogometaš i dugogodišnji trener.